Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
उत्पाद विवरण:
| उत्पत्ति के प्लेस: | चीन |
| ब्रांड नाम: | CHARMING |
| प्रमाणन: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| मॉडल संख्या: | पी3.91 |
भुगतान & नौवहन नियमों:
| न्यूनतम आदेश मात्रा: | 1 |
|---|---|
| मूल्य: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | कार्टन केस, लकड़ी का केस, फ्लाइट केस |
| प्रसव के समय: | भुगतान के बाद 30 कार्य दिवस |
| भुगतान शर्तें: | टी/टी, एल/सी, वेस्टर्न यूनियन, पेपैल, नकद |
| आपूर्ति की क्षमता: | प्रति सप्ताह 500 पीसीएस |
|
विस्तार जानकारी |
|||
| सुरक्षा स्तर: | आईपी65 | ताज़ा दर: | 7680 हर्ट्ज |
|---|---|---|---|
| एलईडी मानक: | एसएमडी1921 | ग्रे स्तर: | 14-16 बिट |
| देखने का कोण: | 120° | पिक्सेल घनत्व: | 65536 |
| प्रमुखता देना: | Flexible LED cabinet P3.91 4500nits,Rear maintenance LED display push pull lock,Curved wall rental LED display |
||
उत्पाद विवरण
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
Flexible LED Cabinet P3.91 4500nits Rear Maintenance Push Pull Lock for Curved Wall Display
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Working temperature |
-20~60℃ |
| Refresh rate | 7680Hz |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
Inner arc and outer arc locking for concave and convex bending
-
Rear maintenance keeps visible surface seamless and clean
-
Anti‑drop lock prevents module falling during bending
Product Gallery
इस उत्पाद के बारे में अधिक जानकारी जानना चाहते हैं



