7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
उत्पाद विवरण:
| उत्पत्ति के प्लेस: | चीन |
| ब्रांड नाम: | CHARMING |
| प्रमाणन: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| मॉडल संख्या: | पी3.91 |
भुगतान & नौवहन नियमों:
| न्यूनतम आदेश मात्रा: | 1 |
|---|---|
| मूल्य: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | कार्टन केस, लकड़ी का केस, फ्लाइट केस |
| प्रसव के समय: | भुगतान के बाद 30 कार्य दिवस |
| भुगतान शर्तें: | टी/टी, एल/सी, वेस्टर्न यूनियन, पेपैल, नकद |
| आपूर्ति की क्षमता: | प्रति सप्ताह 500 पीसीएस |
|
विस्तार जानकारी |
|||
| सुरक्षा स्तर: | आईपी65 | ताज़ा दर: | 7680 हर्ट्ज |
|---|---|---|---|
| कार्य तापमान: | -20 ~ 60 ℃ | स्कैन मोड: | 1/16SCAN |
| जीवन काल: | ≥50000 घंटे | पिक्सेल घनत्व: | 65536 |
| प्रमुखता देना: | 7.5kg right angle LED cabinet,P3.91 LED display for building corner,4000nits IP65 rental LED display |
||
उत्पाद विवरण
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
7.5kg Right Angle LED Cabinet P3.91 4000nits IP65 Front Rear Maintenance for Building Corner Splicing
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 4000CD/m² |
| Cabinet Weight | 7.5 kg |
| Grey level | 14-16 bit |
| Max. Power | 200W |
| Maintenance | Front & Rear |
| View angle | 120° |
Product Features
-
Ultra‑light 7.5kg for corner structural load reduction
-
Right angle eliminates dark gaps at building corners
-
Activity positioning pin supports whole cabinet replacement
-
Replace only damaged unit without touching good ones
-
Semi‑automatic corner guard for faster handling
Product Gallery
इस उत्पाद के बारे में अधिक जानकारी जानना चाहते हैं



