CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
उत्पाद विवरण:
| उत्पत्ति के प्लेस: | चीन |
| ब्रांड नाम: | CHARMING |
| प्रमाणन: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| मॉडल संख्या: | पी2.604 |
भुगतान & नौवहन नियमों:
| न्यूनतम आदेश मात्रा: | 1 |
|---|---|
| मूल्य: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | कार्टन केस, लकड़ी का केस, फ्लाइट केस |
| प्रसव के समय: | भुगतान के बाद 30 कार्य दिवस |
| भुगतान शर्तें: | टी/टी, एल/सी, वेस्टर्न यूनियन, पेपैल, नकद |
| आपूर्ति की क्षमता: | प्रति सप्ताह 500 पीसीएस |
|
विस्तार जानकारी |
|||
| पिक्सेल पिच: | 2.604 मिमी | सुरक्षा स्तर: | IP42 |
|---|---|---|---|
| कार्य तापमान: | -20 ~ 40 ℃ | अधिकतम. शक्ति: | 100W |
| चमक: | 600-800CD/m² | ताज़ा दर: | 7680 हर्ट्ज |
| प्रमुखता देना: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
उत्पाद विवरण
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
इस उत्पाद के बारे में अधिक जानकारी जानना चाहते हैं



