CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
उत्पाद विवरण:
| उत्पत्ति के प्लेस: | चीन |
| ब्रांड नाम: | CHARMING |
| प्रमाणन: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| मॉडल संख्या: | पी3.91 |
भुगतान & नौवहन नियमों:
| न्यूनतम आदेश मात्रा: | 1 |
|---|---|
| मूल्य: | विनिमय योग्य |
| पैकेजिंग विवरण: | कार्टन केस, लकड़ी का केस, फ्लाइट केस |
| प्रसव के समय: | भुगतान के बाद 30 कार्य दिवस |
| भुगतान शर्तें: | टी/टी, एल/सी, वेस्टर्न यूनियन, पेपैल, नकद |
| आपूर्ति की क्षमता: | प्रति सप्ताह 500 पीसीएस |
|
विस्तार जानकारी |
|||
| पिक्सेल पिच: | 3.91 मिमी | रखरखाव विधि: | फ्रंट रियर |
|---|---|---|---|
| अधिकतम. शक्ति: | 200W | सुरक्षा स्तर: | आईपी65 |
| पिक्सेल घनत्व: | 65536 | ताज़ा दर: | 7680 हर्ट्ज |
| चमक: | 3500 सीडी/एम² | ||
| प्रमुखता देना: | P3.91 outdoor LED cabinet,automatic corner LED display,high frequency rental LED screen |
||
उत्पाद विवरण
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 3500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
Semi‑automatic corner guard reduces manual steps during stacking
-
Big buckle enables single‑handed cabinet locking and unlocking
-
Press‑to‑open control box cover for faster maintenance access
-
Dust‑proof silicone ring prevents water vapor inside control box
-
Activity positioning pin allows whole cabinet replacement without touching good cabinets
Product Gallery
इस उत्पाद के बारे में अधिक जानकारी जानना चाहते हैं



